A.D.: 29 Październik 2020    |    Dziś świętego (-ej): Zenobii, Edmunda, Przemysława

Patriota.pl

Piękna kobieta musi zająć drugie miejsce; pierwsze należy się kobiecie kochanej.
Ona staje się panią naszych serc; nim zdamy sobie z tego sprawę, serce nasze popada w niewolę miłości.

Iwan Bunin

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.

Kochajmy się jedni na drugich. Duisburg prefiguracją Sodomy

Drukuj

Tags: Informacje

Kanclerz Niemiec Angela Merkel i prezydent tego kraju Christian Wulff zapowiedzieli swój udział w uroczystości żałobnej, która odbędzie się w Duisburgu w sobotę 31 lipca br., a poświęcona zostanie ofiarom tak popularnej w Niemczech tzw. Love Parade.

Według dotychczasowych informacji, podawanych przez media, wybuch paniki w tłumie „Loveparadowiczów” spowodował, że stratowano w tunelu prowadzącym  na teren głównej imprezy kilkaset osób, z czego dwadzieścia nie przeżyło.

[komentarz retorsyjny]

Najwyższe kierownictwo polityczne naszego zachodniego sąsiada w najbliższą sobotę odda hołd nie żołnierzom poległym na niebezpiecznej misji w obronie racji stanu, nie policjantom chroniącym wewnętrzną spójność państwa, ale tym, którym zaszkodził nadmiar wszechogarniającej (aż do bólu) miłości i którzy padli na rzeczonej imprezie od przypadłości innej (w każdym razie bardziej naturalnej) niż dragi, upojenie alkoholowe, AIDS, fisting & rock’n’roll itp. My, z naszego, polskiego punktu widzenia, możemy zadać pytanie – a gdzie wówczas byli nasi promotorzy niekonwencjonalnych form miłości. Czy tow. R. Kalisz et consortes tak zostali spenetrowani na paradzie 17 lipca, że do Duisburga z bratnią pomocą już nie pospieszyli. Może też by ugrzęźli w tej bramie miłości!

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


stat4u