A.D.: 17 Styczeń 2022    |    Dziś świętego (-ej): Marian, Jan, Antoni

Patriota.pl

Współczesny motłoch toleruje tylko tych przełożonych, którymi może pogardzać.
Nicolás Gómez Dávila, Na straconym posterunku

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.

Terminator w garniturze, czyli jak zostać stolcem Lewiatana

Drukuj
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Tags: Hic et nunc | Lewiatan

Dobiegła końca wyreżyserowana przez koturniarza znad Sekwany i spółkę libijska tragifarsa. Uznawany jeszcze rok temu przez wszystkie światowe rządy jedynowładca Libii Muammar Kadafi został z zimną krwią zamordowany, kończąc w ten sposób jeden etap w dziejach Libii, a zaczynając kolejny. Jak przystało na prawdziwą demokrację została ufundowana na zbrodni, której nikt nie będzie ścigać. Można bez żadnej przesady powiedzieć, że Muammar Kadafi został pierwszą ofiarą demokracji – najbardziej zbrodniczego systemu, jaki istniał w dziejach ludzkości. Oczywiście pewne jest, że nikt nie będzie ścigany za to odrażające morderstwo, bo w trakcie ewentualnego procesu mogłoby wyjść na jaw wiele bardzo niepożądanych dla zachodnich przywódców i wspierających ich lichwiarzy faktów.

Jak to możliwe, że doszło do tak krwawej rebelii przeciwko przywódcy, który z prawdziwym wizjonerstwem zapewnił mieszkańcom pustyni dobrobyt, o jakim przeciętny Europejczyk może sobie tylko pomarzyć? Jak to możliwe, że do rebelii doszło w kraju, który wielu ekspertów – w czasie, gdy w Tunezji, a później Egipcie setki tysięcy ludzi wyległo na ulice – uznawało za spokojny i wolny od napięć zagrażających stabilności władzy? Jak to możliwe, że do rebelii doszło w kraju, w którym PKB na mieszkańca wynosił równowartość ponad 14 tys. USD, zasiłek dla bezrobotnych 730 USD, wynagrodzenie pielęgniarki tysiąc USD, zaś za każde nowo narodzone dziecko rodzice dostawali równowartość 7 tys. USD, a nowożeńcy 64 tys. USD na zakup mieszkania? Jak to możliwe, że do rebelii doszło w kraju, gdzie jest bezpłatna służba zdrowia, nauka, energia elektryczna, zaś benzyna jest tańsza od wody (14 centów za litr). To jest po prostu niewiarygodne, aby owa rebelia była jedynie spontanicznym zrywem udręczonego narodu przeciwko bezwzględnemu tyranowi, jak usiłuje przedstawiać Muammara Kadafiego zachodnia propaganda.

Więcej światła na kulisy zbrodni dokonanej przez Zachód na Libii rzuca wiele materiałów dziennikarskich i publicystycznych niedostępnych mediach głównego nurtu. Dla ciekawych prawdziwych przyczyn zbrojnej interwencji Zachodu w Libii szczególnie godny polecenia jest artykuł eksperta Europejskiego Centrum Analiz Geopolitycznych Kornela Sawińskiego, oraz wiceprzewodniczącego Komitetu Solidarności z Narodami Libii i Syrii, Nicholasa Sologubovskiego, a także Helen Shelestiuk. Krótko mówiąc plan oparcia libijskiej waluty na całkowitym parytecie złota wprawił ponadnarodową finansjerę w paniczny nastrój, ponieważ trzeba byłoby skończyć z niezwykle lukratywną kreatywną księgowością.

Pewne jest, że już niedługo Libijczycy, którzy naiwnie dali się wciągnąć w brudne gierki aspirującej do rządu nad światem żydo-masońskiej koterii gorzko tego pożałują. Będą mieć demokrację i wszystkie związane z tym konsekwencje. Nie będzie niewyobrażalnych dla demokratycznych narodów Europy zasiłków, nie będzie darmowej służby zdrowia i nauki, a rachunki za prąd i taksy na stacjach benzynowych będą przyprawiać o potworny ból głowy. Rządząca światową ekonomią lichwiarska oligarchia ma niezaspokajalny apetyt na dobra tego świata. Ta antyludzka, skrajnie zdemoralizowana garniturowa hydra pożarła już Europę, pożera Amerykę, a wcześniej – prowokując konflikty i kryzysy – wydrenowała wszystkie bogactwa z Afryki i Ameryki Południowej.

Niebawem Libijczycy obudzą się z demokracją – najkosztowniejszym i najbardziej demoralizującym systemem sprawowania władzy jaki kiedykolwiek istniał – i … z niczym więcej. A wtedy zaczną tęsknić za tym, którego w tak odrażający sposób zamordowali. Ale będzie za późno. Taka jest cena zamiany najwyższego poziomu życia w Afryce Północnej na ufundowaną na zbrodni demokrację, która odarta z jakichkolwiek wartości niczym potwór z hollywoodzkiego horroru pożera kolejne narody, zamieniając całe geopolityczne obszary w duchowe pustynie – konglomeraty burdelu z kostnicą, w których panoszą się wyjałowieni intelektualnie lewacy i tęczowi odmieńcy.

A poza tym uważam, że z demokrację należy zniszczyć. Jest odrażająca. Błe!

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Krótkie spięcia

Wieści z frontu

EUR PLN CHARTS

Zwróć uwagę

Uwaga, może zaboleć:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

stat4u