A.D.: 16 Lipiec 2024    |    Dziś świętego (-ej): Maria, Stefan, Eustachy

Patriota.pl

W społeczeństwie rysującym się na horyzoncie, nawet entuzjastyczna współpraca sodomitów i lesbijek nie uchroni nas przed nudą.
Nicolás Gómez Dávila

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.

"Kosovo je Srbija", czyli solidarność z prawdziwą Europą

Drukuj
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Tags: Informacje | Komentarze

Manifestacja poparcia dla serbskiego Kosowa, zorganizowana przez Autonomicznych Nacjonalistów z Warszawy, zjednoczyła w obronie tej, odłączonej od macierzy trzy lata temu integralnej części Serbii, różne siły polskiej prawicy (rzucały się w oczy m.in. znaki NOP i ONR) oraz kibiców. Hasła „Kosowo jest serbskie” (Kosovo je Srbija), „Tylko serbskie, tylko serbskie Kosowo” brzmiały donośnie w centrum miasta i nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że na marsz przyszło ponad 500 osób. Dawniej taka liczba patriotów pojawiała się praktycznie tylko z okazji Święta 11 Listopada.
 
Pochód ruszył spod stacji metra Świętokrzyska, ulicami Marszałkowską, Alejami Jerozolimskimi, Kruczą, Szpitalną, Placem Powstańców Warszawy i Jasną dotarł do Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej. W trakcie marszu odpalane były race i petardy, co dało ogólnie bardzo dobry efekt. Pod siedzibą KE nastąpiły okolicznościowe przemówienia, domagające się przede wszystkim cofnięcia przez polski rząd decyzji o uznaniu Kosowa za niepodległe państwo. Głos zabrał także Serb wygnany z Kosowa.

Systemowe media robiły co mogły, aby informacje o prawdziwej liczbie uczestników tego wydarzenia nie dotarły do społeczeństwa. Ale od czego są takie portale jak PatriotaTM.pl; TVN-y i tym podobne szczekaczki można sobie darować...

 

(fot. GK)

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


stat4u