A.D.: 28 Styczeń 2022    |    Dziś świętego (-ej): Walery, Radomir, Karol

Patriota.pl

Dobre wino pije się małymi łykami.
Mądrość uczy, że z przyjemności należy korzystać, ale używać ich z umiarem.
Józef Maria Bocheński, Podręcznik mądrości tego świata

 

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.

Najwyższy czas!

Drukuj PDF

Tags: Informacje | Komentarze

Niższa izba parlamentu egipskiego w przyjętej uchwale naznaczyła państwo Izrael jako wroga nr 1 Egiptu. Posłowie wezwali rząd do podjęcia wszelkich kroków, które doprowadziłby do wydalenia izraelskiego ambasadora z Egiptu, a także umożliwiły wstrzymanie importu gazu do Izraela. Rewolucja rewolucją, ale imponderabilia pozostały niewzruszone. Dlatego też w przyjętym w poniedziałek 12 marca br. dokumencie można się doczytać, że:

„Rewolucyjny Egipt nigdy nie będzie przyjacielem, partnerem ani sojusznikiem syjonistycznego tworu, który uznajemy za wroga nr 1 Egiptu i arabskiego narodu. Będzie postępować z tym tworem jak z wrogiem, a egipski rząd jest wezwany do przeglądu wszelkich relacji i porozumień z tym wrogiem”.

Przypominamy, że na podstawie podpisanego w 2005 roku porozumienia, Izrael otrzymuje z Egiptu gaz po preferencyjnej cenie, pokrywający 40% zapotrzebowania kraju na ten surowiec. I starczy. Pora i systemowo, i rewolucyjnie zlikwidować ten pokraczny twór Hitlera, Brytyjczyków i dezerterów z armii Andersa

 

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Krótkie spięcia

Wieści z frontu

EUR PLN CHARTS

Zwróć uwagę

Uwaga, może zaboleć:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

stat4u